Торги деревною березою на Українській універсальній біржі

Вартість пиломатеріалів визначається багатьма факторами, але раніше вона була незрозумілою. Багато чого залежало від зайвих бажань продавця та контролю з боку держави, але з 2019 року деревина продається через електронні аукціони та вартість встановлюється виключно ринком. Особлива увага звернена на деревину берези, адже це багатофункціональний і водночас універсальний матеріал, що використовується у різних галузях промисловості.

Торги деревною березою на Українській універсальній біржі

Де використовується береза?

Колір деревини може бути різним: коричневий, рожевий та жовтий. Завдяки цьому під різні завдання та виробничі умови підбирається відповідний готовий відтінок від природи. Також дерево відрізняється шовковистим блиском та виразними кільцями. Перед публікацією лоту продавець зобов’язаний детально описати деревину, що продається, і вказати її характеристики.

Висока щільність і вологість на рівні 15-20% роблять її придатною для ситуацій, коли потрібне м’яке дерево. Про додаткові характеристики та особливості продажу можна прочитати тут https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-derevynu-berezy-na-onlajn-auktsionah-tov-uub/, де вчасно публікується корисна та актуальна інформація. Про додаткові особливості торгівлі можна уточнити у технічній підтримці.

Принципи обробки деревини

Обробка можлива за допомогою верстатів та вручну, використовуючи відповідні інструменти. Застосування рубанка дозволить зробити поверхню ідеально рівною та гладкою, що важливо при використанні заготівлі в дизайні інтер’єру. Додатковий захист та акцент на структурі дерева допускається за допомогою нанесення на поверхню лаку. Якщо використовуватиметься поліестерний лак, тоді висихання буде довгим.

Шурупи та цвяхи добре утримуються всередині, але під час склеювання можуть виникнути непередбачувані обставини. Іноді властивості деревини берези визначається регіоном, де вона була вирощена. Тому в кожному лоті не зайвим буде прочитати актуальну та корисну інформацію, перш ніж стати учасником аукціону.

Чому розпочалися торги на біржі?

Раніше торгівля деревиною здійснювалася за прямими договорами між сторонами. Це створювало численні обмеження та проблеми, що не дозволяло лісовим господарствам отримувати найвигіднішу для себе ціну. До того ж, бюджет країни отримував збитки через відсутність знаходжень. Крім того, зміна законодавства дозволила вирішити такі проблеми:

  • підготовка прозорого обліку деревини;
  • організація чесних торгів;
  • блокування будь-яких тіньових схем;

• формування єдиної бази аукціонів

Незважаючи на збільшення вартості деревини, все одно зберігається підвищений попит на неї.

Біржа як посередник

Проведення торгів є лише однією із функцій Української універсальної біржі. Набагато важливіше забезпечити учасникам безпеку, надійність та зручність у роботі. Тому представники біржі завжди займаються перевіркою продавців та покупців, а також перевіряють, як саме сторони беруть на себе взяті зобов’язання та виконують їх. Все це дозволяє детально стежити за ринком та аналізувати велику кількість інформації, за винятком сумнівних угод або проблемних учасників торгів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.